Start ,løb Folkebåd DEN 744 Søsvalen Peder Bo Nielsen SBA
Start ,løb TEST DEN 100 Test nn t
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 906 Thit Jens Budtz Århus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 363 Kitty Mads Ustrup Århus sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 387 Milla Nina Bargisen TSA
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 628 KNAS Lars Pedersen Egaa Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 651 Idahella Preben Christensen Aarhus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 691 Tricky Trickster Michael Belvad Aarhus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 716 Bugten Jens Smedegaard Bugten
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 721 Brøgge Bruse Peter Bøgger Aarhus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 725 Frigg Erik Skou Aarhus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 744 Søsvalen Peder Bo Nielsen SBA
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 757 Nanna Bjørn Christiansen Aarhus Sejlklub
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 902 mint pi kirketerp AASK
Start 1,løb1 Folkebåd DEN 1063 Havfrøknen Erland Sperlig Aarhus Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 357 Mille Finn Thrue Albrechtsen Randers Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 370 FlammekasterEkspresen Hannibal og Sennels Aarhus sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 433 Nemo John Bislev KDY
Start 2,løb2 H-Båd DEN 459 Rikke Rask Jesper Jacobsen Egaa Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 475 Føniks Steffen Skov Larsen AS
Start 2,løb2 H-Båd DEN 526 Hygia Lasse Aaby Andresen Aarhus Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 536 Sømil Niels Søndergaard Aarhus Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 566 Hysteria Jonatan Damsgaard ASK
Start 2,løb2 H-Båd DEN 586 ShipShop.dk Anders Bertelsen Aarhus Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 593 Helia Finn Pedersen Aask
Start 2,løb2 H-Båd DEN 599 Think Pink Henning Bach HS
Start 2,løb2 H-Båd DEN 610 Hedone Esper Lybæk-Hansen Aarhus Sejlklub
Start 2,løb2 H-Båd DEN 617 Dagmar H Troels Lykke Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 74 Kejser Trøborg Jesper Høeg Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 96 Plinius Secundus Troels Hansen Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 109 Canasta Jesper Andersen Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 152 Pastis Jakob Friis Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 159 Tumle Christian Tang Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 226 Alba Michael Bach AASK
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 315 mette Jørgen bo sørensen Aarhus Sejlklub
Start 3,løb3 Spækhugger DEN 381 Figaro Martin Olsen Aarhus Sejlklub
Start 3,løb4 Albin Express DEN 92 Nixenbixen Jacob Kragh Knudsen SBA
Start 3,løb4 Albin Express DEN 230 Annie Ole Haubjerg Nielsen Aarhus Sejlklub
Start 3,løb4 Albin Express DEN 271 Ilskov & partnere H.C. Erbs ASK
Start 3,løb4 Albin Express DEN 288 YggdraXil Jacob Kiilerich Hansen ASK
Start 3,løb4 Albin Express DEN 606 NÅLA Jon Møller AASK
Start 3,løb4 Albin Express DEN 1034 funky fish Steen Borup Jensen Egaa Sejlklub
Start 4,løb5 BB10 meter DEN 1 nn Michael Friedrich Egaa Sejlklub
Start 4,løb5 BB10 meter DEN 26 BB King Karl Kristian Bro Egaa Sejlklub
Start 4,løb5 BB10 meter DEN 41 Laura Dan Pilgaard Nielsen Aarhus Sejlklub
Start 4,løb5 BB10 meter DEN 80 Fine Finn Strøm Madsen Egaa Sejlklub
Start 4,løb5 BB10 meter DEN 88 Shark Peer Kradrup Aarhus Sejlklub
Start 4,løb6 Melges 24 DEN 358 The Pimp Thomas Sørensen Aarhus Sejlklub
Start 4,løb6 Melges 24 DEN 585 Smut Claus Berno Egaa Sejlklub
Start 4,løb6 Scancap 99 DEN 18 Carl Frederik Joakim Garde ASK
Start 4,løb6 Scancap 99 DEN 63 Souvenir Gert Larsen Aarhus Sejlklub
Start 4,løb6 Scancap 99 DEN 99 Fidibus christian homilius Aarhus sejlklub
Start 4,løb6 Scancap 99 DEN 129 Frk. Fast Jens Fast ASK
Start 4,løb6 Soling DEN 130 ZOLOto Flemming Vang Sparsø Aarhus Sejlklub
Start 4,løb6 X-79 DEN 165 Dagmar Paul Natorp Aarhus Sejlklub